KONCERTS “LAI PRIEKS RADA PRIEKU”

Pirmdien, 15.aprīlī, plkst.19:00 Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" aicinām uz pūtēju orķestru koncertu "LAI PRIEKS RADA PRIEKU"! Koncertā piedalās Kultūras pils "Ziemeļblāzma" pūtēju orķestris "Fanfara", Juglas Mūzikas skolas pūtēju orķestris, Klaipēdas ( Lietuva ) Joza Karosa mūzikas skolas pūtēju orķestris un Rīgenes ( Vācija ) mūzikas skolas pūtēju orķestris. Diriģenti - Martin Mempel ( Vācija ), Mārcis Miķelsons ( Latvija ), Vilmantas Surdokas ( Lietuva ). Visi laipni gaidīti! Ieeja koncertā bez maksas.Bottom of Form

9. KURZEMES ORĶESTRU FESTIVĀLS

Jau 15. reizi Talsos notiks Kārļa Ferdinanda Amendas mūzikas svētki. Svētku atklāšana notiks piektdien,12. aprīlī plkst. 18:00 Talsu kultūras namā. Šis koncerts būs arī 9. Kurzemes orķestru festivāls. Festivāla idejas autors un organizators - diriģents Mārtiņš Bergs. Šogad orķestru festivāls pulcēs vairāk kā 300 dalībnieku, kas ir lielākais dalībnieku skaits festivāla vēsturē. Festivāla dalībnieku vidū būs arī Juglas Mūzikas skolas simfoniskais orķestris un diriģents Mārcis Miķelsons.

SVEICAM ČELLISTUS AR PANĀKUMIEM

Priecājamies par čella spēles audzēkņu Sofijas Ivahnovas un Egona Malnača panākumiem - no Jauno vijolnieku, altistu, čellistu konkursa "XX GADSIMTA KLASIKA" Sofija un Egons atveduši Atzinības! Paldies skolotājai Diānai Ulasei, koncertmeistarēm Kristīnei Vaičus-Līgotnei un Jekaterinai Zaļumai par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā konkursam!

SVEICAM KRIŠJĀNI VILCIŅU

Martā uz Lietuvas pilsētu Klaipēdu kopā ar saviem audzēkņiem Krišjāni Vilciņu un Martinu Renemani devās klavierspēles skolotāja Kristīne Vaičus - Līgotne. Abi zēni piedalījās II Starptautiskajā konkursā "Muzikālie zēni" un godam aizstāvēja Juglas Mūzikas skolu. No konkursa Krišjānis pārveda I vietu un Specbalvu par labāko mūsdienu mūzikas izpildījumu. Sveicam Krišjāni un viņa skolotāju!

SVEICAM KRIŠJĀNI VILCIŅU

SVEICAM KAMERANSAMBLI AR SASNIEGUMIEM

Šajā mācību gadā ne vienā vien koncertā uzstājies kameransamblis, kurā muzicē Simona Aļehnoviča, Sofija Ivahnova un Marija Skļarova. Meitenes ar labiem panākumiem piedalījušās arī vairākos konkursos - konkursā "Rīgas stīgas" iegūta III vieta, bet tikko Lietuvā izskanējušajā X Starptautiskajā kameransambļu un džeza ansambļu jauno izpildītāju festivālā - konkursā "Saskambiai" 2019 saņemts Diploms! Apsveicam ar panākumiem un novēlam gan meitenēm, gan viņu skolotājām Alevtinai Tairovai, Diānai Ulasei un Irēnai Švānei jaunus panākumus!

SVEICAM MARI MARTINOVU UN EVELĪNU BRALI

No 28. februāra līdz 1. martam Daugavpils Universitātes koncertzālē norisinājās 3. Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2019”. Konkursā 235 dalībnieku vidū bija arī Juglas Mūzikas skolas audzēkņi. No konkursa ar iegūtu II vietu atgriezās flautas spēles audzēkne Mare Martinova ( skolotāja Agnese Gabriša) un saksofona spēles audzēkne Evelīna Brale ( skolotāja Ieva Sloka). Paldies meitenēm un viņu skolotājām par sasniegumiem konkursā!

SVEICAM AKORDEONISTUS ALEKSEJU OGLOBĻINU UN ANDREJU PISOČŅIKOVU

Lepojamies ar akordeonistu Alekseja Oglobļina un Andreja Pisočņikova panākumiem! Konkursā "Uzlēcošās zvaigznes " nominācijā  "Klasiskās mūzikas izpildījums" Aleksejs Oglobļins ieguva I vietu! Savukārt XVIII Starptautiskajā akordeonistu – solistu konkursā “Naujene 2019” 5.-7.klašu grupā Andrejs Pisočņikovs ieguva II vietu! Paldies skolotājām Gaļinai Siņicinai  un Madarai Ecētājai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

SVEICAM VISPĀRĒJO KLAVIERU KONKURSA LAUREĀTUS

Marts iesākās ar vispārējo klavieru audzēkņu piedalīšanos festivālā Daugavpilī un Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkursā. Priecājamies par mūsu skolas audzēkņu panākumiem konkursā - Renāte Andija Svenne ieguva II vietu, Katrīna Mājeniece un Krišjānis Liepiņš ieguva III vietu, bet Dārta Daniela Nicmane un Aurika Portnaja - Atzinību! Paldies skolotājām Vijai Grīntālei, Guntai Liepiņai, Jekaterinai Romaņenko un Kristīnei Vaičus-Līgotnei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

Lapas