SVEICAM LŪCIJAS GARŪTAS PIANISTU KONKURSA LAUREĀTUS!

Sveicam 4. klavierspēles klases audzēkni Jekaterinu Voronu ar iegūto II vietu, 4. klavierspēles klases audzēkni Darju Nikolajenko ar iegūto III vietu un 5. klavierspēles klases audzēkni Aleksandru Čekriževu ar iegūto atzinību V Starptautiskajā Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkursā!
Paldies skolotājām Allai Markinai un Agnesei Krastenbergai par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā konkursam.
Latviešu

SVEICAM KONKURSA "NAUJENE WIND 2018" LAUREĀTUS!

Sveicam 4. trompetes spēles klases audzēkni Sofiju Nozdračovu ar iegūto II vietu  un 3. trombona spēles klases audzēkni Lauri Stanki ar iegūto II vietu Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "Naujene WIND 2018".
Paldies skolotājam Haraldam Grīntālam un koncertmeistarei Ingai Bāliņai par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā konkursam.
Latviešu

Sveicam Valsts Konkursa stīgu instrumentu spēlē finālistus!

Sveicam Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas kopas Stīgu instrumentu spēle (vijole, alts, čells, kontrabass) audzēķnu Valsts konkursa Juglas mūzikas skolas finālistus ar panākumiem!

5. vijoles spēles klases audzēkne Debora Ansone II grupa
III VIETA