Sasniegumi 2014./2015. mācību gadā

 

Audzēkņu sasniegumi konkursos un
festivālos 2014./2015. mācību gadā

 

Audzēknis

Pedagogs un koncertmeistars

Konkurss, festivāls

Sasniegums

Miļena Strahova

2.klase

Larisa Zakke

Etīžu konkurss Saldus mūzikas skolā

III vieta

Reinis Korņevs

2.klase

Agnese Krastenberga

Etīžu konkurss Saldus mūzikas skolā

Atzinība

Maksims Orlovs

4. klase

Larisa Zakke

VII Baroka laika klaviermūzikas festivāls

Speciālā balva

Sofija Lobocka

3.klase

Margarita Mižujeva

VII Baroka laika klaviermūzikas festivāls

Speciālā balva

Haralds Stumps

3.klase

Ināra Cimermane

Ļubova Markulāne

V. A.Vivaldi stīgu instrumentu mūzikas festivāls

Speciālā balva

Deniss Jonins

3.klase

Sandra Grīnberga

Ļubova Markulāne

Mazais Augusta Dombrovska konkurss

III vieta

Miļena Strahova

2.klase

Larisa Zakke

Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss Klaipēdā „21st Century Art”

II vieta

Maksims Orlovs

4. klase

Larisa Zakke

Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss Klaipēdā „21st Century Art”

I vieta

Francis Daniels Veģeris

5.klase

 

Andrejs Rozītis

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Sitaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Oto Kopcis

1.klase

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – mežraga spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

Kirills Bobkovs

1.klase

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – mežraga spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Alisa Dideiko

4.klase

Maija Kļaviņa

Annija Treifelde

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – flautas spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

I vieta

Rūta Celmiņa

3.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – flautas spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

I vieta

Marija Maruščaka

5.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – flautas spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

Alise Anna Alksne

7.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – flautas spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

I vieta

Jānis Marcinkevičs

2.klase

Ieva Sloka

Ieva Sloka

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – saksofona spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

I vieta

Enriko Luiss

Korvisons - Rohass

3.klase

Ieva Sloka

Ieva Sloka

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – saksofona spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

Rūta Celmiņa

3.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – flautas spēle audzēkņu valsts konkursa fināls

II vieta

Alise Anna Alksne

7.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – flautas spēle audzēkņu valsts konkursa fināls

I vieta

 

Marija Maruščaka

5.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – flautas spēle audzēkņu valsts konkursa fināls

III vieta

Jānis Marcinkevičs

2.klase

Ieva Sloka

Ieva Sloka

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – saksofona spēle audzēkņu valsts konkursa fināls

III vieta

Enriko Luiss

Korvisons - Rohass

3.klase

Ieva Sloka

Ieva Sloka

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – saksofona spēle audzēkņu valsts konkursa fināls

III vieta

Oto Kopcis

1.klase

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle – mežraga spēle audzēkņu valsts konkursa fināls

Atzinība

Alise Anna Alksne

7.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

XX Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

I vieta

( pikolo flauta )

Alise Anna Alksne

7.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

XX Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

I vieta

(flauta )

Marija Maruščaka

5.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

XX Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

III vieta

( pikolo flauta )

Poļina Šapurova

8.klase

Agnese Krastenberga

X Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss

I vieta

Vitālija Koļasa

3.klase

Margarita Mižujeva

X Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss

I vieta

Līna Elīza Seleviča

5.klase

Agnese Krastenberga

X Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss

III vieta

Jānis Marcinkevičs

2.klase

 

Ieva Sloka

Ieva Sloka

IX Latvijas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu saksofona klašu audzēkņu konkurss I grupa

II vieta

Enriko Luiss

Korvisons - Rohass

3.klase

 

Ieva Sloka

Ieva Sloka

IX Latvijas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu saksofona klašu audzēkņu konkurss I grupa

Atzinība

Dāvids Sērensens

3.klase

Gaļina Siņicina

I Starptautiskais akordeonistu konkurss Lietuvā B grupa

I vieta

Iļja Talatins

5.klase

Gaļina Siņicina

I Starptautiskais akordeonistu konkurss Lietuvā C grupa

I vieta

Koklētāju ansamblis „Zeltskariņi”

( vecākā grupa )

Andra Rebiņa,

Inta Saulīte

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kokļu mūzikas koncerta dalībnieku atlases skate

I pakāpe

Koklētāju ansamblis „Zeltskariņi”

( jaunākā grupa )

Andra Rebiņa,

Inta Saulīte

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kokļu mūzikas koncerta dalībnieku atlases skate

II pakāpe

Līga Milda Mediņa

4.klase

Jeļena Reinhause

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs A grupa

III vieta

Iļja Talatins

5.klase

Zoja Dzenīte

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs B grupa

II vieta

Alise Anna Alksne

7.klase

Vija Grīntāle

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs C grupa

II vieta

Deniss Jonins

3.klase

Sandra Grīnberga

Ļubova Markulāne

Jauno vijolnieku, altistu un čellistu konkurss ”Dejas burvība”

III vieta

Miļena Strahova

Sofija Nozdračova

Jūlija Bite

Rūta Celmiņa

Deniss Jonins

Haralds Stumps

Anastasija Kozlova

Alisa Dideiko

Maksims Orlovs

Marija Maruščaka

Annija Skrule

 

Larisa Zakke

Haralds Grīntāls

Daniela Igaune

Iveta Lāriņa

Sandra Grīnberga

Ināra Cimermane

Inita Neilande

Maija Kļaviņa

Larisa Zakke

Iveta Lāriņa

Inta Saulīte

 

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

 

Izvirzīti uz finālu

Ksenija Ļutjko

1.klase

Jekaterina Romaņenko

Klavierspēles festivāls „Debija 2015”

Speciālā balva

Oksana Veidere

1.klase

Gabriela Čerņavska

Klavierspēles festivāls „Debija 2015”

Speciālā balva

Vendija Elizabete Ušacka

2.klase

Margarita Mižujeva

Klavierspēles festivāls „Debija 2015”

Speciālā balva

Sofija Nozdračova

2.klase

Haralds Grīntāls

26. Starptautiskais konkurss „TRUMPET TALENTS TALLINN 2015”

III vieta

Agneta Labalaika

4.klase

Agnese Krastenberga

IX Jēkaba Graubiņa konkurss

III vieta

Aleksandra Čekriževa

2.klase

Agnese Krastenberga

IX Jēkaba Graubiņa konkurss

Diploms

Anastasija Bezdņikova

3.klase

Kristīne Vaičus

IX Jēkaba Graubiņa konkurss

Diploms

Vitālija Koļasa

3.klase

Margarita Mižujeva

VI Starptautiskā konkursa "Viva la musica"

I vieta

Anna Elīza Rozenberga

6.klase

Agnese Krastenberga

VI Starptautiskā konkursa "Viva la musica"

Atzinība

Andrejs Pisočņikovs

1.klase

Kristaps Ginters

XIII Starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene -2015”

III vieta

Iļja Talatins

5. klase

Gaļina Siņicina

XIII Starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene -2015”

II vieta

Maija Fogele

9.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

Kārļa Štrāla Starptautiskais konkurss „Jaunais flautists” D grupa

I vieta

Alisa Dideiko

4.klase

Maija Kļaviņa

Anna Brokāne

Kārļa Štrāla Starptautiskais konkurss „Jaunais flautists” D grupa

1.pakāpes diploms

Simfoniskais orķestris

Ainārs Bāliņš

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Latvijas izglītības iestāžu simfonisko orķestru, kamerorķestru un stīgu orķestru konkurss

II pakāpe

Aurika Portnaja

2.klase

Genādijs  Bogdanovs

A.Grīnberga jauno ģitāristu konkurss „Kur tad tu nu biji?”2015

Atzinība

Alina Talatina

6.klase

Genādijs Bogdanovs

Latvijas klasiskās ģitārspēles konkursa „Gada ģitārists 2015” reģiona atlases kārta

III vieta

Rūta Celmiņa

3.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

II vieta

Marija Maruščaka

5.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

III vieta

Maksims Orlovs

4. klase

Larisa Zakke

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

II vieta

Anastasija Kozlova

3.klase

Inita Neilande

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

II vieta

Alisa Dideiko

4.klase

Maija Kļaviņa

Anna Brokāne

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Diploms

Anastasija Kozlova

3.klase

Inita Neilande

VII Concorso Musicale Citta` di Filadelfia

I vieta

Gabriēla Erkmane

5.klase

Inita Neilande

VII Concorso Musicale Citta` di Filadelfia

I vieta