Sasniegumi 2013./2014. mācību gadā

Juglas Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi
konkursos un festivālos 2013./2014. mācību gadā

 

Audzēknis

Pedagogs un koncertmeistars

Konkurss, festivāls

Sasniegums

Anna Elīza Rozenberga

5.klase

Agnese Krastenberga

Etīžu konkurss Saldus mūzikas skolā

Atzinība

Maksims Orlovs

3. klase

Larisa Zakke

Starptautiskais forums „Musical Performance and Pedagogics”

I vieta ( B grupa )

Artūrs Laganovskis

4. klase

Agnese Krastenberga

II  Starptautiskais pianistu – zēnu konkurss klavierspēlē „Spēlē zēni”

II vieta ( B grupa )

Deniss Jonins

2.klase

Sandra Grīnberga

Kristīne Vaičus

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle – čells audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

Renāte Andija Svenne

2.klase

Dzidra Lizete Zemberga

 Kristīne Vaičus

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle – čells audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

Anastasija Springe

7.klase

Sandra Grīnberga Kristīne Vaičus

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle – čells audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Jūlija Bite

2.klase

Daniela Igaune

Kristīne Vaičus

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle – vijole audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

Ilva Bāliņa

8.klase

Daniela Igaune

Gabriela Čerņavska

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle – vijole audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

Ernests Malnačs

3.klase

Kārlis Bulavs

Kristīne Vaičus

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle – vijole audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

Deniss Jonins

2.klase

Sandra Grīnberga

Ļubova Markulāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle – čells audzēkņu valsts konkursa 3.kārta - fināls

Atzinība

Margarita Veikšane

7. klase

Ieva Sloka,

Ieva Sloka

XIX Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

II vieta (alta saksofonu grupā)

Alisa Dideiko

3. klase

Maija Kļaviņa

Agnese Folkberga

XIX Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

III vieta (pikolo flautu grupā)

Dāvids Sērensens

2. klase

Gaļina Siņicina

XII Starptautiskais mūzikas un mākslas skolu akordeonistu – solistu konkurss „Naujene 2014”

II vieta

(2. klašu grupa)

 

Deniss Jonins

2.klase

 

Sandra Grīnberga,

Ļubova Markulāne

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

 

Izvirzīts uz finālu

 

Vitālija Koļasa

2.klase

Margarita Mižujeva

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Izvirzīts uz finālu

 

Haralds Stumps

2.klase

Ināra Cimermane,

Ļubova Markulāne

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Izvirzīts uz finālu

 

Anastasija Kozlova

2.klase

Inita Neilande

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Izvirzīts uz finālu

 

Elīza Anna Valtere

2.klase

Kārlis Bulavs,

Kristīne Vaičus

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Izvirzīts uz finālu

 

Alisa Dideiko

3.klase

Maija Kļaviņa,

Agnese Folkberga

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Izvirzīts uz finālu

 

Annija Skrule

5.klase

Inta Saulīte

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Izvirzīts uz finālu

 

Anna Elīza Rozenberga

5.klase

Agnese Krastenberga

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Izvirzīts uz finālu

Iļja Talatins

4. klase

Gaļina Siņicina

XII Starptautiskais mūzikas un mākslas skolu akordeonistu – solistu konkurss „Naujene 2014”

GRAND PRIX

(4. klašu grupa)

Koklētāju ansamblis „Zeltskariņi”

( jaunākā grupa )

Andra Rebiņa,

Inta Saulīte

Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo un instrumentālo ansambļu festivāls - konkurss

I pakāpe

Koklētāju ansamblis „Zeltskariņi”

( vecākā grupa )

Andra Rebiņa,

Inta Saulīte

Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo un instrumentālo ansambļu festivāls - konkurss

I pakāpe

Deniss Jonins

2.klase

Sandra Grīnberga

Ļubova Markulāne

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss

III vieta

Čellistu ansamblis

Sandra Grīnberga

Ļubova Markulāne

Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskais mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkurss

II vieta

Vitālija Koļasa

2.klase

Margarita Mižujeva

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

II vieta

 

Anastasija Kozlova

2.klase

Inita Neilande

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

II vieta

 

Annija Skrule

5.klase

Inta Saulīte

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

III vieta

Anna Elīza Valtere

2.klase

Kārlis Bulavs,

Kristīne Vaičus

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Diploms

 

Alisa Dideiko

3.klase

Maija Kļaviņa,

Kristīne Vaičus

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Diploms

 

Maksims Orlovs

3. klase

Larisa Zakke

 

„Ineses Galantes Talanti.LV”

Atzinība

 

Iļja Talatins

4. klase

Gaļina Siņicina

 

„Ineses Galantes Talanti.LV”

Specbalva

Nelli Dāboliņa

4.klase

Oskars Peipiņš

Latvijas klasiskās ģitārspēles konkursa „Gada ģitārists 2014” reģiona atlases kārtas B grupa

III vieta

Alina Talatina

5.klase

Genādijs Bogdanovs

Latvijas klasiskās ģitārspēles konkursa „Gada ģitārists 2014” reģiona atlases kārtas D grupa

III vieta

 

Anastasija Kozlova

2.klase

Inita Neilande

 

III Starptautiskais Stokholmas mūzikas konkurss

II vieta

Deniss Jonins

2.klase

Sandra Grīnberga

Kristīne Vaičus

 

Starptautiskais konkurss Renaissance

 

Diploms

 

Haralds Stumps

2.klase

Ināra Cimermane

Kristīne Vaičus

 

Starptautiskais konkurss Renaissance

Diploms

 

Ilva Bāliņa

8.klase

Daniela Igaune

Kristīne Vaičus

 

Starptautiskais konkurss Renaissance

III vieta