Sasniegumi

 

Audzēkņu sasniegumi konkursos un festivālos 2015./2016. mācību gadā

 

Audzēknis

Pedagogs un koncertmeistars

Konkurss, festivāls

Sasniegums

Milena Strahova

3.klase

Larisa Zakke

Etīžu konkurss Saldus mūzikas skolā

I vieta

Maksims Orlovs

5.klase

Larisa Zakke

Etīžu konkurss Saldus mūzikas skolā

III vieta

Jekaterina Vorona

2.klase

Alla Markina

Etīžu konkurss Saldus mūzikas skolā

Atzinība

Oksana Veidere

2. klase

Gabriela Čerņavska

II Baroka laika klaviermūzikas festivāls

Speciālā balva

Ivans Kuļižonkovs

5.klase

Gabriela Čerņavska

II Baroka laika klaviermūzikas festivāls

Speciālā balva

Alisa Dideiko

5.klase

Maija Kļaviņa

Agnese Folkberga

I Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss “Sudraba flauta”

II vieta

Polina Petrova

sagatavošanas  klase

Larisa Zakke

IV Rīgas starptautiskais jauno pianistu konkurss

I vieta

Milena Strahova

3.klase

Larisa Zakke

Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss Klaipēdā „21st Century Art”

I vieta

Beatrise Prāne

2.klase

Linards Šveklis

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

Aurika Portnaja

3.klase

Genādijs Bogdanovs

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Nelli Dāboliņa

6.klase

Oskars Peipiņš

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

Anna Ezeriņa

1.klase

Inta Saulīte

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

 

Jekaterina Vorona

2.klase

Alla Markina

X Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss

I vieta

Agneta Labalaika

5.klase

Agnese Krastenberga

X Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss

Diploms

Ivans Kuļižonkovs

5.klase

Gabriela Čerņavska

X Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss

Diploms

Artūrs Laganovskis

6.klase

Agnese Krastenberga

Starptautiskais F.Šopēna konkurss Narvā

Diploms

Jekaterina Vorona

Debora Ansone

Laura Kasparinska

Milena Strahova

Kirills Bobkovs

Pēteris Eduards Kalniņš

Anastasija Kozlova

Ernests Malnačs

Maksims Orlovs

Artūra Laganovskis

Alla Markina

Ināra Cimermane

Maija Kļaviņa

Larisa Zakke

Mārcis Miķelsons

Anda Brutāne

Inita Neilande

Kārlis Bulavs

Irina Belodeda

Agnese Krastenberga

KCM Anna Brokāne

KCM Kristīne Vaičus

KCM Jekaterina Zaļuma

 

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

 

Izvirzīti uz finālu

Marija Maruščaka

6.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

XXI Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

II vieta

Rūta Celmiņa

4..klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

XXI Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

III vieta

Paula Lauciniece

2.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

XXI Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

Diploms

Erriko Korvisons Rohass

4.klase

Ieva Sloka

Ieva Sloka

XXI Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

Diploms

Zane Lapiņa

II līmenis

Ieva Sloka

Ieva Sloka

XXI Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

Diploms

Kirills Bobkovs

2.klase

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

XXI Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

III vieta

Polina Petrova

Sagatavošanas klase

Larisa Zakke

Klavierspēles festivāls „Debija 2016”

Speciālā balva

Paula Kājiņa

1.klase

Irina Belodeda

Klavierspēles festivāls „Debija 2016”

Speciālā balva

Debora Ansone

3.klase

Ināra Cimermane

Kristīne Vaičus

Antonīnam Dvoržākam veltītais jauno vijolnieku, altistu un čellistu konkurss

III vieta

Alise Anna Alksne

8.klase

Iveta Lāriņa

Agnese Folkberga

Kārļa Štrāla konkurss “Jaunais flautists”

II vieta

Laura Kasparinska

2.klase

Maija Kļaviņa

Anna Brokāne

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

II vieta

Anastasija Kozlova

4.klase

Inita Neilande

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

II vieta

Kirills Bobkovs

2.klase

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

II vieta

Maksims Orlovs

5.klase

Irina Belodeda

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

III vieta

Artūrs Laganovskis

6.klase

Agnese Krastenberga

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

III vieta

Debora Ansone

3.klase

Ināra Cimermane

Kristīne Vaičus

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

III vieta

Pēteris Eduards Kalniņš

4.klase

Anda Brutāne

Jekaterina Zaļuma

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

III vieta

Ernests Malnačs

5.klase

Kārlis Bulavs

Anna Brokāne

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Diploms