Sasniegumi

 

Audzēkņu sasniegumi konkursos un festivālos 2017./2018. mācību gadā

 

Paula Lauceniece

4.klase

Iveta Lāriņa,

Jekaterina Zaļuma

II Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss

“Sudraba flauta”

Diploms

 

Mare Martinova

2.klase

Marta Markeviča,

Anna Brokāne

II Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss

“Sudraba flauta”

III vieta

 

Anastasija Oglobļina

2.klase

Marta Markeviča,

Anna Brokāne

II Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss

“Sudraba flauta”

III vieta

Lote Terēze Lesiņa

2.klase

Iveta Lāriņa,

Jekaterina Zaļuma

II Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss

“Sudraba flauta”

I vieta

Anna Sāre

1.klase

Gabriela Čerņavska

VI Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss

III vieta

Debora Ansone,

Haralds Stumps

Ināra Cimermane

 

VIII A.Vivaldi stīgu instrumentu mūzikas festivāls

Speciālā balva

Marija Skļarova

3.klase

Larisa Zakke

16.jauno pianistu etīžu konkurss

I vieta

Anora Alijeva

5.klase

Agnese Krastenberga

16.jauno pianistu etīžu konkurss

II vieta

Jelizaveta Aļeņkova

4.klase

Alla Markina

XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss

Diploms

Olga Šeike

3.klase

Alla Markina

XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss

III vieta

Vitālija Koļasa

6.klase

Irēna Švāne

XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss

I vieta

Maksims Orlovs

7.klase

Irina Belodeda

XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss

I vieta

Patrīcija Bolēvica

5.klase

Larisa Zakke

X Baroka laika klaviermūzikas festivāls

Speciālā balva

Alīna Maškova

3.klase

Kārlis Bulavs

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

Elizabete Stilba

3.klase

Ināra Cimermane

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Debora Ansone

5.klase

Ināra Cimermane

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

( uz 3.kārtu )

Jūlija Bite

6.klase

Daniela Igaune

Kristīne Vaičus-Līgotne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

I vieta

( uz 3.kārtu )

Elīza Anna Valtere

6.klase

Kārlis Bulavs

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

( uz 3.kārtu )

Ernests Malnačs

7.klase

Kārlis Bulavs

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

 

Augustīne Celmiņa

9.klase

Alevtina Tairova

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Sofija Ivahnova

2.klase

Diāna Ulase

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

( uz 3.kārtu )

Annija Skrule

5.klase

Diāna Ulase

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

( uz 3.kārtu )

Klāra Kovaļa

4.klase

Sandra Grīnberga

Kristīne Vaičus-Līgotne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Renāte Andija Svenne

6.klase

Dzidra Lizete Zemberga

Svetlana Buha

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

( uz 3.kārtu )

Deniss Jonins

6.klase

Sandra Grīnberga

Kristīne Vaičus-Līgotne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Irina Bogdanova

8.klase

Dzidra Lizete Zemberga

Svetlana Buha

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Adrija Ovčiņņikova

2.klase

Guna Pūce

Kristīne Vaičus-Līgotne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

( uz 3.kārtu )

Anna Sāre

1.klase

Gabriela Čerņavska VI Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss III vieta

Debora Ansone,

Haralds Stumps

Ināra Cimermane

VIII A.Vivaldi stīgu instrumentu mūzikas festivāls Speciālā balva

Marija Skļarova

3.klase

Larisa Zakke 16.jauno pianistu etīžu konkurss I vieta

Anora Alijeva

5.klase

Agnese Krastenberga 16.jauno pianistu etīžu konkurss II vieta

Jelizaveta Aļeņkova

4.klase

Alla Markina XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss Diploms

Olga Šeike

3.klase

Alla Markina XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss III vieta

Vitālija Koļasa

6.klase

Irēna Švāne XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss I vieta

Maksims Orlovs

7.klase

Irina Belodeda XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss I vieta

Patrīcija Bolēvica

5.klase

Larisa Zakke X Baroka laika klaviermūzikas festivāls Speciālā balva

Alīna Maškova

3.klase

Kārlis Bulavs

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

Elizabete Stilba

3.klase

Ināra Cimermane

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Debora Ansone

5.klase

Ināra Cimermane

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

( uz 3.kārtu )

Jūlija Bite

6.klase

Daniela Igaune

Kristīne Vaičus-Līgotne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

I vieta

( uz 3.kārtu )

Elīza Anna Valtere

6.klase

Kārlis Bulavs

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

( uz 3.kārtu )

Ernests Malnačs

7.klase

Kārlis Bulavs

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

Augustīne Celmiņa

9.klase

Alevtina Tairova

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Sofija Ivahnova

2.klase

Diāna Ulase

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

( uz 3.kārtu )

Annija Skrule

5.klase

Diāna Ulase

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

( uz 3.kārtu )

Klāra Kovaļa

4.klase

Sandra Grīnberga

Kristīne Vaičus-Līgotne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Renāte Andija Svenne

6.klase

Dzidra Lizete Zemberga

Svetlana Buha

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

( uz 3.kārtu )

Deniss Jonins

6.klase

Sandra Grīnberga

Kristīne Vaičus-Līgotne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Irina Bogdanova

8.klase

Dzidra Lizete Zemberga

Svetlana Buha

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Adrija Ovčiņņikova

2.klase

Guna Pūce

Kristīne Vaičus-Līgotne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēleaudzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

( uz 3.kārtu )