Sasniegumi

Audzēkņu sasniegumi konkursos un festivālos 2018./2019. mācību gadā

Audzēknis

Pedagogs un koncertmeistars

Konkurss, festivāls

Sasniegums

Kamila Alieva

2.klase

Larisa Zakke

17.jauno pianistu etīžu konkurss

A grupa

III vieta

Klāvs Tupiņs

3.klase

Agnese Krastenberga

17.jauno pianistu etīžu konkurss

A grupa

III vieta

Ksenija Ļutjko

5.klase

Jekaterina Romaņenko

17.jauno pianistu etīžu konkurss

B grupa

III vieta

Aleksandra Čekriževa

6.klase

Agnese Krastenberga

17.jauno pianistu etīžu konkurss

C grupa

I vieta

Anna Sāre

2.klase

Gabriela Čerņavska

IX Starptautiskias Alfrēda Kalniņa pianistu konkurss

Atzinība

Vitālija Koļasa

7.klase

Irēna Švāne

IX Starptautiskias Alfrēda Kalniņa pianistu konkurss

Atzinība

Aleksandra Čekriževa

6.klase

Agnese Krastenberga

IV Jāņa Ivanova jauno pianistu konkurss

Atzinība

Anna Ezeriņa

4.klase

Inta Saulīte

I Koklētāju konkurss “Baltu kokles”

Atzinība

Rolands Lopatko

8.klase

Agnese Krastenberga

XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavieru duetu konkurss

III vieta

Agneta Labalaika

8.klase

Agnese Krastenberga

XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavieru duetu konkurss

Atzinība

Darja Nikolajenko

4.klase

Alla Markina

XIII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavieru duetu konkurss

Atzinība

Vitālija Koļasa

7.klase

Irēna Švāne

Liepājas I Starptautiskais pianistu konkurss “Piano Frequency”

Atzinība

Lote Terēze Lesiņa

3.klase

 

Iveta Lāriņa

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

I vieta

( uz 3.kārtu )

Anastasija Oglobļina

3.klase

 

Maija Kļaviņa

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

Patriks Pauls Sarkans

3.klase

 

Ivo Cielavs

Kristīne Vaičus-Līgotne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

( uz 3.kārtu )

Agnese Pētersone

2.klase

 

Ivo Cielavs

Kristīne Vaičus-Līgotne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

( uz 3.kārtu )

Enriko Luiss

Korvisons-Rohass

7.klase

 

Ieva Sloka

Ieva Sloka

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

( uz 3.kārtu )

Adelīna Lore

3.klase

Agnese Gabriša

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

 

Paula Lauceniece

5.klase

 

Iveta Lāriņa

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

 

Rūta Celmiņa

7.klase

 

Iveta Lāriņa

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

 

Agrita Grigorjeva

4.klase

 

Ieva Sloka

Ieva Sloka

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

 

Valters Marts Kļaviņš

2.klase

 

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

( uz 3.kārtu )

Mārcis Sladkevičs

3.klase

 

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

( uz 3.kārtu )

Kirills Bobkovs

5.klase

 

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

( uz 3.kārtu )

Gļebs Zjatjkovs

2.klase

 

Andrejs Rozītis

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Sitaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

( uz 3.kārtu )

Sofija Ivahnova

3.klase

 

Diāna Ulase

Kristīne Vaičus-Līgotne

5.mazais Augusta Dombrovska konkurss

Atzinība

Anastasija Oglobļina

3.klase

 

Maija Kļaviņa

Anna Brokāne

XXIV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

III vieta

Kirills Bobkovs

5.klase

 

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

XXIV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

III vieta

Ģirts Grigorjevs

6.klase

Ieva Sloka

Ieva Sloka

XXIV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

Diploms

Darija Mižujeva

1.klase

Inita Neilande

III daudzstīgu instrumentu solistu konkurss “Koklē vēju vanadziņš”

Speciālā balva

Lote Terēze Lesiņa

3.klase

 

Iveta Lāriņa

Jekaterina Zaļuma

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa Fināls

II vieta

 

Enriko Luiss

Korvisons-Rohass

7.klase

 

Ieva Sloka

Ieva Sloka

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa Fināls

II vieta

 

Valters Marts Kļaviņš

2.klase

 

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa Fināls

II vieta

 

Patriks Pauls Sarkans

3.klase

 

Ivo Cielavs

Kristīne Vaičus-Līgotne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa Fināls

III vieta

 

Mārcis Sladkevičs

3.klase

 

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa Fināls

III vieta

 

Kirills Bobkovs

5.klase

 

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa Fināls

III vieta

 

Enriko Luiss

Korvisons-Rohass

7.klase

 

Ieva Sloka

Ieva Sloka

XI Latvijas Mūzikas skolu un Mūzikas vidusskolu saksofonistu konkurss “Saxophonia”

II vieta

 

Darja Dubrovska

3.klase

 

Ieva Sloka

Ieva Sloka

XI Latvijas Mūzikas skolu un Mūzikas vidusskolu saksofonistu konkurss “Saxophonia”

III vieta

 

Roberts Zirnītis

4.klase

 

Matīss Ozoliņš

Anna Brokāne

XI Latvijas Mūzikas skolu un Mūzikas vidusskolu saksofonistu konkurss “Saxophonia”

Atzinība

 

Kamila Alieva

Marija Skļarova

Andrejs Pisočņikovs

Elīza Anna Valtere

Maksims Orlovs

 

 

Koncertcikls – konkurss

„Talants Latvijai”

 

Izvirzīti uz finālu

Līna Osīte

Renāte Andija Svenne

Haralds Stumps

Agneta Labalaika

Lolita Misāne

Velga Vēvere

Irina Gvozdakova

Vilnis Šmīdbergs

Sarmīte Kunkulberga

Solfedžo un mūzikas teorijas konkurss

II vieta

Evelīna Brale

1.klase

Ieva Sloka

Ieva Sloka

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2019”

II vieta

Mare Martinova

3.klase

Agnese Gabriša

Ieva Sloka

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2019”

II vieta

Simona Aļehnoviča

Sofija Ivahnova

Marija Skļarova

Alevtina Tairova

Diāna Ulase

Irēna Švāne

II Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļas audzēkņu ansambļu konkurss “Rīgas stīgas 2019”

III vieta

Marija Viktorija Čupite

2.klase

Gabriela Čerņavska

V jauno pianistu festivāls “Debija 2019”

Speciālā balva

Renāte Andija Svenne

7.klase

Vija Grīntāle

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

II vieta

Katrīna Mājeniece

3.klase

Gunta Liepiņa

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

III vieta

Krišjānis Liepiņš

4.klase

Jekaterina Romaņenko

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

III vieta

Dārta Daniela Nicmane

6.klase

Gunta Liepiņa

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

Atzinība

Aurika Portnaja

6.klase

Kristīne Vaičus-Līgotne

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

Atzinība

Simona Aļehnoviča

Sofija Ivahnova

Marija Skļarova

Alevtina Tairova

Diāna Ulase

Irēna Švāne

X starptautiskais kameransambļu un džeza ansambļu

jauno izpildītāju festivāls-konkurss “SASKAMBIAI”2019

Diploms

Krišjānis Vilciņš

2. klase

Kristīne Vaičus - Līgotne

II starptautiskais konkurss

“Muzikālie zēni”

 

I vieta

Speciālā balva par labāko XX gs. skaņdarba izpildījumu

Aleksejs Oglobļins

3.klase

Gaļina Siņicina

Konkurss

“Uzlecošās zvaigznes”

nominācija “Klasiskās mūzikas izpildījums”

I vieta

Marija Viktorija Čupite

2.klase

Gabriela Čerņavska

V jauno pianistu festivāls “Debija 2019”

Speciālā balva

 

Sofija Ivahnova

3.klase

 

Diāna Ulase

Kristīne Vaičus-Līgotne

Jauno vijolnieku, altistu, čellistu konkurss “XX gadsimta klasika”

Atzinība

 

Egons Malnačs

3.klase

 

Diāna Ulase

Jekaterina Zaļuma

Jauno vijolnieku, altistu, čellistu konkurss “XX gadsimta klasika”

Atzinība

Andrejs Pisočņikovs

5.klase

Madara Ecētāja

XVIII Starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss “Naujene 2019” 5.-7.klašu grupa

II vieta