Sasniegumi 2016./2017. mācību gadā

 

Audzēkņu sasniegumi konkursos un festivālos 2016./2017. mācību gadā

 

Audzēknis

Pedagogs un koncertmeistars

Konkurss, festivāls

Sasniegums

Mare Martinova,

Evelīna Bernāne

Anna Vainande

Marta Markeviča,

Margarita Mižujeva

II Latvijas kameransambļu festivāls 

“Sudraba flautas”

Speciālā balva

Debora Ansone,

Haralds Stumps

Ināra Cimermane,

 Gabriela Čerņavska

VII A.Vivaldi stīgu instrumentu mūzikas festivāls

Speciālā balva

Vitālija Koļasa

5.klase

Irēna Švāne

VIII Starptautiskais Alfrēda Kalniņa konkurss

Atzinība

Timotejs Gulbis

9.klase

Agnese Krastenberga

VIII Starptautiskais Alfrēda Kalniņa konkurss

Atzinība

Jekaterina Vorona

3.klase

Alla Markina

VIII Starptautiskais Alfrēda Kalniņa konkurss

Atzinība

Olga Šeike

2.klase

Alla Markina

XII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju konkurss

Diploms

Sofija Nozdračova

3.klase

Haralds Grīntāls

Inga Bāliņa

Kārļa Ozola IX starptautiskais konkurss “Jaunais trompetists”

II vieta

Debora Ansone

Kirills Bobkovs

Vitālija Koļasa

Amanda Krampuža

Marija Maruščaka

Kristina Poplavska

Maksims Orlovs

Annija Skrule

Haralds Stumps

Jekaterina Vorona

Irina Belodeda

Ināra Cimermane

Iveta Lāriņa

Alla Markina

Mārcis Miķelsons

Irēna Švāne

Diāna Ulase

KCM Anna Brokāne

KCM Svetlana Buha

KCM Jekaterina Zaļuma

 

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

 

Izvirzīti uz finālu

Marija Maruščaka

7.klase

Iveta Lāriņa

Jekaterina Zaļuma

XXII Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

III vieta

Enriko Korvisons Rohass

5.klase

Ieva Sloka

Ieva Sloka

XXII Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

Diploms

Zane Lapiņa

II līmenis

Ieva Sloka

Ieva Sloka

XXII Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

Diploms

Maksims Zenkovs

2.klase

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

XXII Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

III vieta

Kirills Bobkovs

3.klase

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

XXII Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

Diploms

Ksenija Ļutjko

3.klase

Agnese Krastenberga

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle valsts konkursa 2.kārta

II vieta

( uz 3.kārtu )

Jekaterina Buņina

3.klase

Māra Vintere

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle valsts konkursa 2.kārta

Atzinība

Vitālija Koļasa

5.klase

Irēna Švāne

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle valsts konkursa 2.kārta

I vieta

( uz 3.kārtu )

Patrīcija Bolēvica

4.klase

Larisa Zakke

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle valsts konkursa 2.kārta

II vieta

 

Artūrs Laganovskis

7.klase

Agnese Krastenberga

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle valsts konkursa 2.kārta

III vieta

 

Timotejs Gulbis

7.klase

Agnese Krastenberga

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle valsts konkursa 2.kārta

III vieta

 

Aleksejs Oglobļins

1.klase

Gaļina Siņicina

II Starptautiskais akordeonistu konkurss Lietuvā

I vieta

Kate Brikmane-Buklovska

1.klase

Marta Markeviča

Anna Brokāne

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2017”

II vieta

Mare Martinova

1.klase

Marta Markeviča

Anna Brokāne

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2017”

II vieta

Paula Zvaigzne

3.klase

Baiba Sējāne

Anna Brokāne

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2017”

III vieta

Sofija Nozdračova

3.klase

Haralds Grīntāls

Inga Bāliņa

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2017”

II vieta

Lauris Stanke

2.klase

Haralds Grīntāls

Inga Bāliņa

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2017”

II vieta

Valters Lūriņš

4.klase

Gunta Liepiņa

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

II vieta

Karīna Mellace

4.klase

Vija Grīntāle

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

III vieta

Līga Milda Mediņa

6.klase

Jeļena Reinhause

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

II vieta

Renāte Andija Svenne

5.klase

Ļubova Markulāne

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

III vieta

Augustīne Celmiņa

8.klase

Vija Grīntāle

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

II vieta

Anastasija Balašova

7.klase

Jeļena Reinhause

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

III vieta

Debora Ansone

Haralds Stumps

Ināra Cimermane

Svetlana Buha

I Latvijas mūzikas skolu stīgu instrumentu nodaļas audzēkņu ansambļu konkurss “Rīgas stīgas 2017”

Atzinība

Zane Lapiņa

II līm.

Ieva Sloka

X Latvijas Mūzikas skolu un Mūzikas vidusskolu saksofonistu konkurss “SAXOPHONIA”

III vieta

Signija Kūriņa

2.klase

Inita Neilande

I Daudzstīgu instrumentu solistu konkurss “Koklē vēju vanadziņš”

Atzinība

Anastasija Vlasenko

2.klase

Inita Neilande

Starptautiskais konkurss “Uzlecošās zvaigznes”

III vieta

Anastasija Vlasenko

2.klase

Inita Neilande

Starptautiskais Baltijas jauno mūziķu konkurss

III vieta

Marta Skrule

4.klase

Inita Neilande

Starptautiskais Baltijas jauno mūziķu konkurss

Diploms

Haralds Stumps

5.klase

Ināra Cimermane

Svetlana Buha

I Starptautiskais konkurss “Muzikālie zēni” Klaipēdā                     ( Lietuva )

I vieta

Sofija Nozdračova

3.klase

Haralds Grīntāls

23. Starptautiskais konkurss “Trumpet Talents Tallinn 2017”

Diploms

Aleksejs Oglobļins

1.klase

Gaļina Siņicina

XV Starpatusiskais akordeonistu-solistu konkurss “Naujene 2017”

II vieta

Jūlija Bite

5.klase

Daniela Igaune

Kristīne Vaičus

Jauno vijolnieku un čellistu konkurss
"Francis Šūberts un laikabiedri"

I vieta

Darja Nikolajenko

2.klase

Alla Markina

XI Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkurss

III vieta

Maksims Zenkovs

2.klase

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Jura Jurjāna starptautiskais konkurss “Jaunais mežradznieks”

Diploms

Kirills Bobkovs

3.klase

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Jura Jurjāna starptautiskais konkurss “Jaunais mežradznieks”

Diploms

Marija Maruščaka

7.klase

Iveta Lāriņa

Jekaterina Zaļuma

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

I vieta

Vitālija Koļasa

5.klase

Irēna Švāne

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

III vieta

Haralds Stumps

5.klase

Ināra Cimermane

Svetlana Buha

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Diploms

Kirills Bobkovs

3.klase

Mārcis Miķelsons

Anna Brokāne

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai”

Diploms

Maksims Orlovs

6.klase

Irina Belodeda

Starptautiskais mākslas forums “EUROJURMALA 2017”

II vieta