SVEICAM KONKURSA “JAUNAIS MEŽRADZNIEKS” LAUREĀTUS

Kā daudzi konkursi, šogad arī konkurss “Jaunais mežradznieks” notika attālināti. Konkurss norisinājās divās kārtās. Dalībnieki abu kārtu skaņdarbu video iesūtīja žūrijai vērtējumam.

Sveicam un lepojamies ar mūsu mežradznieku panākumiem - Roberts Grīnbergs un Mārcis Sladkevičs ieguva II pakāpes Diplomu, bet Valters Marts Kļaviņš - III vietu!

Paldies skolotājam Mārcim Miķelsonam un koncertmeistarei Annai Oniščenko par ieguldīto darbu, lai sagatavotu audzēkņus konkursam.

SVEICAM MARI MARTINOVU AR PANĀKUMIEM KONKURSĀ

No šī gada 24.septembra līdz 26.septembrim Jūrmalas Mūzikas vidusskolā norisinājās XX Kārļa Štrāla Starptautiskais konkurss "Jaunais flautists". Konkursā piedalījās 60 audzēkņi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Polijas. Konkursantu sniegumu vērtēja starptautiska žūrija: Anete Toča (Latvija), Andris Klučinieks (Latvija), Giedrius Gelgotas (Lietuva), Mihkel Peaske (Igaunija).

Sveiciens zinību dienā!

Tuvojas jaunais mācību gads un novēlam, lai tas visiem radošs, skanīgs un priecīgs!

Lai izvairītos no drūzmēšanās skolas telpās, šogad 1.septembrī Juglas Mūzikas skolā klātienē aicināti tikai 1.klases audzēkņi.

Pirms satikšanās ar skolotājiem, audzēkņus aicinām skolas Lielajā zālē noklausīties orķestra muzikālu sveicienu.

Lapas