Sveiciens zinību dienā!

Tuvojas jaunais mācību gads un novēlam, lai tas visiem radošs, skanīgs un priecīgs!

Lai izvairītos no drūzmēšanās skolas telpās, šogad 1.septembrī Juglas Mūzikas skolā klātienē aicināti tikai 1.klases audzēkņi.

Pirms satikšanās ar skolotājiem, audzēkņus aicinām skolas Lielajā zālē noklausīties orķestra muzikālu sveicienu.

Latviešu

SVEICAM 1.STARPTAUTISKĀ OSKARA STROKA JAUNO PIANISTU KONKURSA LAUREĀTUS

Attālinātās mācīšanās laikā liels izaicinājums ir piedalīties konkursā. Šo izaicinājumu pieņēma mūsu skolas vispārējo klavieru audzēkņi un viņu skolotājas, sagatavojot un nosūtot video konkursa žūrijai.  Sveicam Katrīnu Mājenieci, Andreju Čekunovu un Andreju Pisočņikovu ar  iegūto II vietu, un Loti Terēzi Lesiņu ar iegūto I vietu! Paldies skolotājām Vijai Grīntālei, Guntai Liepiņai un Jekaterinai Romaņenko par ieguldīto darbu!

Latviešu

Lapas