Jaunumi

SVEICAM PŪTĒJUS AR PANĀKUMIEM Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "Wind Stars 2020"

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss "Wind Stars 2020" notika no 27. līdz 29. februārim Mārupes Mūzikas un mākslas skolā.
Sveicam laureātus:
Ģirts Grigorjevs (7. saksofona spēles klase) - I vieta
Marta Ceriņa (7. flautas spēles klase) - I vieta
Mare Martinova (4. flautas spēles klase) - II vieta
Adelīna Lore (4. flautas spēles klase) - II vieta
Samanta Bula (1. flautas spēles klase) - II vieta
Latviešu

SVEICAM PŪTĒJUS AR PANĀKUMIEM Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā “Naujene WIND 2020”!

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2020”  notika no 27. līdz 28. februārim Daugavpilī.
Sveicam laureātus:
Lote Terēze Lesiņa (4. flautas spēles klase) - II vieta
Rūta Celmiņa (7. flautas spēles klase) - II vieta
Mārtiņš Markuss Lipskis (1. tubas spēles klase) - II vieta
Tomass Mandelis (3. trombona spēles klase) - III vieta
Uga Loža (5. trompetes spēles klase) - Atzinība
Marta Zariņa (1. trompetes spēles klase) - Atzinība
Latviešu

Rekomendācijas koronavīrusa izraisītās infekcijas COVID-19 izplatīšanās novēršanai

Aicinām audzēkņu vecākus iepazīties ar rekomendācijām attiecībā uz vīrusa COVID-19 izplatību. Saskaņā ar Rīgas domes IKSD rīkojumu Juglas Mūzikas skolā ir izstrādāts rīcības plāns, instruēti darbinieki, mācību telpas šobrīd tiek apstiprināti dezinficētas un biežāk vēdinātas. Aicinām visus skolas apmeklētājus ievērot personīgo higiēnu - īpaši pārrunāt ar bērniem roku mazgāšanas un apavu maiņas tēmu.

Lapas