9. KURZEMES ORĶESTRU FESTIVĀLS

Jau 15. reizi Talsos notiks Kārļa Ferdinanda Amendas mūzikas svētki. Svētku atklāšana notiks piektdien,12. aprīlī plkst. 18:00 Talsu kultūras namā. Šis koncerts būs arī 9. Kurzemes orķestru festivāls. Festivāla idejas autors un organizators - diriģents Mārtiņš Bergs. Šogad orķestru festivāls pulcēs vairāk kā 300 dalībnieku, kas ir lielākais dalībnieku skaits festivāla vēsturē. Festivāla dalībnieku vidū būs arī Juglas Mūzikas skolas simfoniskais orķestris un diriģents Mārcis Miķelsons.

SVEICAM ČELLISTUS AR PANĀKUMIEM

Priecājamies par čella spēles audzēkņu Sofijas Ivahnovas un Egona Malnača panākumiem - no Jauno vijolnieku, altistu, čellistu konkursa "XX GADSIMTA KLASIKA" Sofija un Egons atveduši Atzinības! Paldies skolotājai Diānai Ulasei, koncertmeistarēm Kristīnei Vaičus-Līgotnei un Jekaterinai Zaļumai par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā konkursam!

SVEICAM KRIŠJĀNI VILCIŅU

Martā uz Lietuvas pilsētu Klaipēdu kopā ar saviem audzēkņiem Krišjāni Vilciņu un Martinu Renemani devās klavierspēles skolotāja Kristīne Vaičus - Līgotne. Abi zēni piedalījās II Starptautiskajā konkursā "Muzikālie zēni" un godam aizstāvēja Juglas Mūzikas skolu. No konkursa Krišjānis pārveda I vietu un Specbalvu par labāko mūsdienu mūzikas izpildījumu. Sveicam Krišjāni un viņa skolotāju!

Lapas