Radošais darbs mūzikas literatūrā

No janvāra mācības mūzikas skolā notiek attālināti, taču mācību process nav apstājies. Audzēkņi turpina spēlēt mūzikas instrumentus, apgūt mūzikas teoriju, klausīties un atklāt arvien jaunus skaņdarbus. Mūzikas literatūras stundās, iepazīstot kādu komponistu, mūzikas stilu vai žanru, var ņemt talkā arī citus savus talantus.
Jauki skolotājam iesākt darba dienu, saņemot tik brīnišķīgu mūzikas literatūras mājas darbu! Par to paldies flautas spēles audzēknei Katei Brikmanei – Buklovskai!

SVEICAM SOFIJU IVAHNOVU

Gada nogalē mūsu skolas čellisti Egons Malnačs un Sofija Ivahnova piedalījās Māsu Balanas un Roche Ziemassvētku labdarības meistarklasēs. Taču varam lepoties ar vēl kādu Sofijas sasniegumu - III Starptautiskajā klasiskās mūzikas konkursā Kazahstānā ( konkurss notika attālināti ) sava vecuma grupā Sofija Ivahnova ieguva GRAND PRIX!

Paldies skolotājai Diānai Ulasei un koncertmeistarei Kristīnei Vaičus-Līgotnei par ieguldīto darbu!

SVEICAM DARIJU MIŽUJEVU

Novembra beigās attālināti notika Dzidras Bražes II Starptautiskais arfistu festivāls – konkurss. Jaunākajā grupā mūsu skolas audzēkne Darija Mižujeva ieguva I vietu! Lepojamies ar Darijas panākumiem un sakām paldies skolotājai Initai Neilandei!

SVEICAM KONKURSA “JAUNAIS MEŽRADZNIEKS” LAUREĀTUS

Kā daudzi konkursi, šogad arī konkurss “Jaunais mežradznieks” notika attālināti. Konkurss norisinājās divās kārtās. Dalībnieki abu kārtu skaņdarbu video iesūtīja žūrijai vērtējumam.

Sveicam un lepojamies ar mūsu mežradznieku panākumiem - Roberts Grīnbergs un Mārcis Sladkevičs ieguva II pakāpes Diplomu, bet Valters Marts Kļaviņš - III vietu!

Paldies skolotājam Mārcim Miķelsonam un koncertmeistarei Annai Oniščenko par ieguldīto darbu, lai sagatavotu audzēkņus konkursam.

Lapas