Jaunumi

1.SEPTEMBRIS-ZINĪBU DIENA

Klāt jaunais mācību gads!
Sagatavošanas, 1.klases un jaunuzņemto vecāko klašu audzēkņiem 1.septembrī plkst.17.00 Zinību dienas pasākums Lielajā zālē.
Plkst.18.00 visus interesentus aicinām uz koncertu skolas dārzā!
Pēc koncerta vecāko klašu audzēkņu tikšanās ar saviem skolotājiem.
Latviešu

KONCERTI SKOLAS DĀRZĀ

Arī šogad turpināsim skanīgo tradīciju- Juglas Mūzikas skolas dārzu pieskandināsim ar mūziku "Koncertos skolas dārzā".
Piektdien, 1. septembrī - Zinību dienā, plkst. 18.00 klausītājus priecēs Juglas Mūzikas skolas simfoniskais orķestris, sestdien, 2. septembrī, plkst.17.00 uzstāsies solisti, ansambļi un koklētāju ansamblis "Zeltskariņi", bet svētdien,
3.septembrī, plkst. 18.00 dārzu pieskandinās divi pūtēju orķestri - uzstāsies mūzikas skolas pūtēju orķestris un pūtēju orķestris "Fanfara".
Aicinām uz koncertiem!
Latviešu

Koklētāju ansamblim "ZELTSKARIŅI" BRONZA

JUGLAS MŪZIKAS SKOLAS koklētāju ansamblim "ZELTSKARIŅI" BRONZA jeb "mazais zelts"! Prieks un lepnums par mūsu skaistajām meitenēm!
Pasniegta XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju Svētku Lielā balva koklētāju ansambļu konkursa finālā
 
Šī gada 10. jūnijā, visas dienas garumā RKTMC  "MAZĀ ĢILDE" notika koklētāju ansambļu konkursa fināls, kurā par Lielo balvu sacentās 19 koklētāju ansambļi trīs dažādās grūtības pakāpēs.
Latviešu

Arfu svētki Juglas Mūzikas skolā

Ar izciliem rezultātiem noslēdzies Juglas Mūzikas skolas atbalsta fonda organizētais Dzidras Bražes III starptautiskais jauno arfistu konkurss - festivāls Harpissima 2023. 
Trīs dienu garumā Juglas Mūzikas skolas telpas piepildīja debešķīgās arfu skaņas - konkurss, meistarklases un koncerti!
Pateicamies visiem iesaistītajiem kolēģiem, īpaši Initai Neilandei un Salvi Harps par lielisku organizāciju kā arī jaunajiem māksliniekiem, viņu pedagogiem un vecākiem par piedalīšanos un ieguldīto darbu! Lepojamies ar mūsu audzēkni Darju Mižujevu par iegūto 1.vietu!
Latviešu

Lapas