SVEICAM 1.STARPTAUTISKĀ OSKARA STROKA JAUNO PIANISTU KONKURSA LAUREĀTUS

Attālinātās mācīšanās laikā liels izaicinājums ir piedalīties konkursā. Šo izaicinājumu pieņēma mūsu skolas vispārējo klavieru audzēkņi un viņu skolotājas, sagatavojot un nosūtot video konkursa žūrijai.  Sveicam Katrīnu Mājenieci, Andreju Čekunovu un Andreju Pisočņikovu ar  iegūto II vietu, un Loti Terēzi Lesiņu ar iegūto I vietu! Paldies skolotājām Vijai Grīntālei, Guntai Liepiņai un Jekaterinai Romaņenko par ieguldīto darbu!

ANNOUNCEMENT.

DUE TO THE STATE OF EMERGENCY IN OUR COUNTRY, DZIDRA BRAŽE II INTERNATIONAL FESTIVAL-CIMPETITION OF YOUNG HARPISTS HAS BEEN CANCELLED FOR AN INDEFINITE PERIOD OF TIME. THE DETAILED INFORMATION WILL FOLLOW.

Latviešu

SVEICAM PŪTĒJUS AR PANĀKUMIEM Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "Wind Stars 2020"

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss "Wind Stars 2020" notika no 27. līdz 29. februārim Mārupes Mūzikas un mākslas skolā.
Sveicam laureātus:
Ģirts Grigorjevs (7. saksofona spēles klase) - I vieta