Sveiciens zinību dienā!

Tuvojas jaunais mācību gads un novēlam, lai tas visiem radošs, skanīgs un priecīgs!

Lai izvairītos no drūzmēšanās skolas telpās, šogad 1.septembrī Juglas Mūzikas skolā klātienē aicināti tikai 1.klases audzēkņi.

Pirms satikšanās ar skolotājiem, audzēkņus aicinām skolas Lielajā zālē noklausīties orķestra muzikālu sveicienu.

Plkst.16.00 Lielajā zālē gaidīsim kokles, ģitāras, flautas, obojas, klarnetes, saksofona, trompetes, trombona un sitaminstrumentu  spēles audzēkņus, bet plkst.17. 30 Lielajā zālē  gaidīsim klavierspēles, vijoles, čella un akordeona spēles audzēkņus.

2.- 9. klašu audzēkņus aicinām Zinību dienu atzīmēt ģimenes lokā un ar saviem specialitātes skolotājiem sazināties telefoniski vai tikties ārpus skolas! Arī sagatavošanas klases audzēkņi pirmo skolas dienu atzīmē mājās un gaida uzaicinājumu no skolotāja, lai tiktos pirmajā stundā!