Juglas Mūzikas skolas audzēkņi raidījumā “Mūziķene”

Jau kopš septembra sākuma Latvijas Televīzijā  ir skatāma “Mūziķene” – izklaidējošs raidījums pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem. Kopā ar raidījuma vadītājiem – septiņgadīgo Rebeku un deviņgadīgo Emīlu, un raidījuma viesi – profesionālu mūziķi, tiek iepazīti mūzikas instrumenti, kurus bērni mācās mūzikas skolā. Lepojamies, ka divos raidījumos piedalījušies arī Juglas Mūzikas skolas audzēkņi!  Pirmajā raidījumā, 6.septembrī, par saksofonu stāstīja un to spēlēja Rainers Ispodkins (skolotāja Ieva Sloka) , savukārt 17.janvāra raidījumā varēja redzēt Loti Terēzi Lesiņu (skolotāja Iveta Lāriņa), kura priecēja skatītājus ar pikolo flautas spēli. Mēs esam lepni arī par saviem absolventiem. Raidījumā  par marimbu Meistarklasē piedalījās Juglas Mūzikas skolas absolvents, tagad sitaminstrumentālists un skolotājs Mikus Bāliņš.  Visus šos un arī citus “Mūziķenes” raidījumus var noskatīties šeit.