SVEICAM FLAUTAS SPĒLES AUDZĒKNI SAMANTU BULU

Ar radošiem panākumiem sācies II semestris! Sveicam un lepojamies ar Juglas Mūzikas skolas 2. flautas klases audzēknes Samantas Bulas sasniegto – iegūtām augstām godalgām starptautiskos konkursos ārpus Latvijas.

No 10.-29. janvārim norisinājās Eiropas Akadēmisko mākslinieku asociācijas organizētais VI Starptautiskais Odinas Jauno izpildītāju konkurss interneta vidē, kurā tika vērtēti dalībnieku iesūtītie video YouTube platformā. Piedalījās jaunie mūziķi no visas pausaules - Polijas, Itālijas, Latvijas, Taizemes, Serbijas, Slovākijas, Lielbritānijas, Portugāles, Austrālijas, Ungārijas un Ķīnas. Samanta savā vecuma grupā ieguva augsto 2. vietu!

No 20. janvāra – 5.februārim interneta vidē norisinās XII Starptautiskais S.I. Savšinska Jauno izpildītāju konkurss Sanktpēterburgā, Krievijā. Konkurss norisinās interneta vidē un tiek vērtēti dalībnieku iesūtītie video. Starp dalībniekiem no Krievijas, Ķīnas, Igaunijas, Norvēģijas, Dānijas, Lietuvas, Polijas, Šveices. Samanta savā vecuma grupā ieguva 3. vietu!

Konkursiem Samanta sagatavoja un no galvas atskaņoja četrus (!) skaņdarbus, programmā iekļaujot arī latviešu komponistu oriģinālmūziku – Annas Veismanes kolorīto skaņdarbu “Muša”.

Paldies vecākiem par atbalstu, paldies koncertmeistarei Annai Oniščenko par pavadījumu, paldies skolotājai Martai Markevičai par ieguldīto darbu programmas sagatavošanā!