SVEICAM KONKURSA “WIND STARS 2021” LAUREĀTUS

Pirmais pavasara mēnesis Juglas Mūzikas skolai atnesis ievērojamus sasniegumus konkursā! Mūsu skolas pūtēji piedalījās II Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "Wind Stars 2021". Flautistes Samanta Bula un Paula Lauceniece savā klašu grupā ieguva I VIETU, Lote Terēze Lesiņa - II VIETU, Mare Martinova - III VIETU un Kate Brikmane-Buklovska - DIPLOMU. Savukārt savā klašu grupā trompetists Tomass Šatilovs izcīnīja II VIETU un mežradznieks Roberts Grīnbergs III VIETU! Esam ļoti lepni par mūsu audzēkņiem un no sirds sveicam ar panākumiem! Liels paldies skolotājiem - Martai Markevičai-Blažēvičai, Ivetai Lāriņai un Mārcim Miķelsonam, un koncertmeistarēm Annai Oniščenko un Jekaterinai Zaļumai par ieguldīto darbu un iedvesmošanu, lai sasniegtu augstos rezultātus!