SVEICAM AR SASNIEGUMIEM KONKURSĀ MASKAVĀ

Šī gada izskaņā ļoti priecīgas ziņas - Internet music Moscow competition 2021 mūsu skolas audzēkņi saņēmuši augstus novērtējumus! 
Klavierspēles audzēkņi Arifs Alievs un Iskanders Alievs (skolotāja Larisa Zake) savā vecuma grupā abi saņēmuši 1.VIETU!
Arfas spēles audzēknei Darijai Mižujevai (skolotāja Inita Neilande) arī 1.VIETA!
Konkursā visplašāk mūsu skolu pārstāvēja pūšaminstrumentu spēles audzēkņi. Savā vecuma grupā flautas spēles audzēknes Samanta Bula (skolotāja Marta Markeviča-Blažēviča) un Lote Terēze Lesiņa (skolotāja Iveta Lāriņa) ieguvušas 2.VIETU, bet Madara Stacēviča un Anna Žīdena (skolotāja Maija Kļaviņa) ieguvušas 1. VIETU! Arī mežraga spēles audzēknis Roberts Grīnbergs (skolotājs Mārcis Miķelsons) saņēmis 1.VIETU! 
Apsveicam un lepojamies ar audzēkņu panākumiem! 
Paldies gan skolotājiem, gan koncertmeistarēm Annai Oniščenko un Jekaterinai Zaļumai par radošo un nopietno darbu, sagatavojot audzēkņus konkursam!