SVEICAM VALSTS KONKURSA II KĀRTAS LAUREĀTUS

Ar izciliem rezultātiem noslēdzies Latvijas profesionālās ievirzes izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle Valsts konkursa II kārta, kurā piedalījās mūsu skolas audzēkņi vijoles, čella un kontrabasa spēlē. 
Lepojamies ar audzēkņu rezultātiem: ATZINĪBU saņēma Alberts Straubergs un Lote Adele Bregže, III VIETU - Valērijs Aņisko, Egons Malnačs, Dāvids Sērensens, II VIETU - Alise Lolita Monozova, Daniils Černiševs, Pāvils Grasmanis, Jāzeps Grasmanis, Rasa Martinova, I VIETU - Sofija Ivahnova, Georgijs Aņisko. 
Sakām lielu paldies par ieguldīto darbu skolotājiem Kārlim Bulavam, Danielai Igaunei, Diānai Ulasei, Sandrai Grīnbergai, Irinai Vylegzhaninai un koncertmeistarēm Annai Oniščenko un Jekaterinai Zaļumai!
Uz Valsts konkursa III kārtu, kurā piedalīsies labākie stīgu instrumentu spēles audzēkņi no visas Latvijas, izvirzīti Sofija Ivahnova, Georgijs Aņisko, Alise Lolita Monozova, Daniils Černiševs, Pāvils Grasmanis, Jāzeps Grasmanis, Rasa Martinova, Egons Malnačs un Dāvids Sērensens. 
Turēsim īkšķus, lai veicas arī turpmāk mūsu audzēkņiem!