SVEICAM KONKURSA “NAUJENE WIND 2023” LAUREĀTUS

23. un 24. februārī Daugavpilī VI Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā “Naujene WIND 2023”, kuru rīkoja Naujenes Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Augšdaugavas novada Kultūras centru “Vārpa” , piedalījās arī 16 mūsu skolas pūšaminstrumentu spēles audzēkņi.

Konkursā kopumā piedalījās gandrīz divi simti audzēkņu no piecām valstīm - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Norvēģijas.

Esam ļoti lepni par mūsu audzēkņu sasniegumiem:

Adelīna Lore saņēma ATZINĪBU,

Paulis Ailts, Renāts Kondratjuks, Deniss Tverdohļebs, Roberts Grīnbergs, Mihails Stilba, Olīvija Tverdohļeba saņēma III VIETU,

Reinholds Brēdiķis, Pēteris Kundaļēvičs, Tomass Šatilovs, Uvis Ralfs Fiskovičš, Samanta Bula, Madara Stacēviča, Lote Terēze Lesiņa saņēma II VIETU,

Anna Žīdena un Māra Leicane - I VIETU!

Lepojamies!!!

Paldies skolotājiem Ivetai Lāriņai, Maijai Kļaviņai, Martai Markevičai-Blažēvičai, Ancei Vanagai, Mārcim Miķelsonam, Haraldam Grīntālam, koncertmeistarēm Annai Oniščenko, Jekaterinai Zaļumai un Ingai Bāliņai par ieguldīto darbu, lai sagatavotu audzēkņus konkursam!