SVEICAM AR PANĀKUMIEM ESTERI LAURIŅU UN LOTI TERĒZI LESIŅU

Daugavpilī notika 2. Starptautiskais Marka Rotko Mūsdienu mūzikas jauno izpildītāju konkurss. Tas nosaukts Daugavpilī dzimušā pasaulslavenā mākslinieka, abstraktā ekspresionisma un krāsu laukumu glezniecības pamatlicēja Marka Rotko vārdā. 
Konkursā piedalījās vairāk kā 260 dalībnieki no Kanādas, Polijas, Ungārijas, Lietuvas, Igaunijas, kā arī no daudzām Latvijas pilsētām. 
Dalībnieku vidū bija arī Juglas Mūzikas skolas 1.flautas spēles klases audzēkne Estere Lauriņa un 6.flautas spēles klases audzēkne Lote Terēze Lesiņa. Estere konkursā ieguva II VIETU, savukārt Lote Terēze – I VIETU. Lote Terēze arī izvirzīta uz finālu, kurā sacentīsies labākie konkursa dalībnieki. 
Lepojamies ar mūsu audzēknēm un sakām paldies skolotājām Martai Markevičai-Blažēvičai un Ivetai Lāriņai, un koncertmeistariem Annai Oniščenko un Edijam Strušelim.