Izskanējis koncerts Bravo-bravissimo

Kā katru gadu Latvijas Universitātes Lielajā aulā izskanēja XXI Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursa noslēguma koncerts Bravo-bravissimo. Koncertā un apbalvošanas ceremonijā piedalījās visi I,II, III vietu un diplomu ieguvēji. Laureātu vidū  bija arī Juglas Mūzikas skolas audzēkņi - pikolo flautu grupā Marija Maruščaka ( II vieta ), Rūta Celmiņa  ( III vieta ), Paula Lauceniece (  Diploms ) , saksofonu grupā Zane Lapiņa un Enriko Korvisons – Rohass ( Diploms ), mežragu grupā  Kirills Bobkovs ( III vieta ).

Koncertā muzicēja gan apvienotais laureātu orķestris, gan  “Cerību ansamblis”, kurš tradicionāli veidots, uzaicinot pašus jaunākos konkursa dalībniekus. Šogad „Cerību ansamblī” kopā ar citiem mazajiem mūziķiem uzstājās arī skolotājas Ivetas Lāriņas  audzēkne Paulu Lauceniece.