Sasniegumi

Audzēkņu sasniegumi konkursos un festivālos 2019./2020. mācību gadā

Audzēknis

Pedagogs un koncertmeistars

Konkurss, festivāls

Sasniegums

Sofija Ņikišina

2.klase

Larisa Zake

XII Baroka laika klaviermūzikas festivāls

Speciālā balva

Kamila Alieva

3.klase

Larisa Zake

XII Baroka laika klaviermūzikas festivāls

Speciālā balva

Darija Mižujeva

2.klase

Inita Neilande

Starptautiskais Karel Petras arfistu konkursā Prāgā

III vieta

Debora Ansone

7.klase

Jūlija Bite

8.klase

Daniela Igaune

Anna Oniščenko

X A.Vivaldi stīgu instrumentu mūzikas festivāls

Speciālā balva

Anna Žīdena

2.klase

Maija Kļaviņa

Anna Oniščenko

III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss

“Sudraba flauta”

I vieta

Rūta Celmiņa

7.klase

Iveta Lāriņa

Jekaterina Zaļuma

III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss

“Sudraba flauta”

II vieta

Marta Ceriņa

7.klase

Marta Markeviča

Anna Oniščenko

III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss

“Sudraba flauta”

III vieta

Lote Terēze Lesiņa

4.klase

Iveta Lāriņa

Jekaterina Zaļuma

III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss

“Sudraba flauta”

Diploms

Marija Skļarova

5.klase

Irēna Švāne

18.jauno pianistu etīžu konkurss

B grupa

I vieta

Anora Alieva

7.klase

Agnese Krastenberga

18.jauno pianistu etīžu konkurss

C grupa

II vieta

Kamila Alieva

3.klase

Larisa Zake

18.jauno pianistu etīžu konkurss

A grupa

III vieta

Aleksandra Čekriževa

7.klase

Agnese Krastenberga

18.jauno pianistu etīžu konkurss

C grupa

Atzinība

Klāvs Tupiņš

4.klase

Agnese Krastenberga

18.jauno pianistu etīžu konkurss

B grupa

Atzinība

Krišjānis Vilciņš

3.klase

Kristīne Vaičus-Līgotne

18.jauno pianistu etīžu konkurss

A grupa

Atzinība

Sofija Ivahnova

4.klase

Diāna Ulase

Kristīne Vaičus-Līgotne

V Starptautiskais klasiskās mūzikas konkurss KAUNAS SONORUM 2019

III vieta

Marija Čupite

3.klase

Gabriela Čerņavska

XV Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavieru duetu konkurss

I vieta

Ksenija Ļutjko

6.klase

Jekaterina Romaņenko

XV Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavieru duetu konkurss

Atzinība

Vitālija Koļasa

8.klase

Irēna Švāne    

Liepājas II Starptautiskais pianistu konkurss “Piano Frequency”

Diploms,

Speciālā balva

Aleksejs Oglobļins

4.klase

Gaļina Siņicina

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Taustiņinstrumentu spēle-akordeona spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

I vieta

( uz 3.kārtu )

Andrejs Pisočņikovs

5.klase

Madara Ecētāja

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Taustiņinstrumentu spēle-akordeona spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

II vieta

Mihails Rabša

4.klase

Gaļina Siņicina

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Taustiņinstrumentu spēle-akordeona spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

Aleksandrs Koropovs

2.klase

Gaļina Siņicina

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Taustiņinstrumentu spēle-akordeona spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

Kirills Bobkovs

6.klase

 

Mārcis Miķelsons

Anna Oniščenko

XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

II vieta

Mārcis Sladkevičs

4.klase

 

Mārcis Miķelsons

Anna Oniščenko

XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

Diploms

Rūta Celmiņa

7.klase

 

Iveta Lāriņa

Anna Oniščenko

XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

( pikolo flauta)

I vieta

Lote Terēze Lesiņa

4.klase

 

Iveta Lāriņa

Anna Oniščenko

XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

( pikolo flauta)

III vieta

Laura Līva Kasparinska

6.klase

 

Maija Kļaviņa

Anna Oniščenko

XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

( pikolo flauta)

Diploms

Marta Ceriņa

7.klase

 

Marta Markeviča

Anna Oniščenko

XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

( flauta)

II vieta

Rūta Celmiņa

7.klase

 

Iveta Lāriņa

Anna Oniščenko

XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

( flauta)

Diploms

Debora Ansone

7.klase

 

Daniela Igaune

Anna Oniščenko

6.mazais

Augusta Dombrovska konkurss

III vieta

Alisa Solovjova

5.klase

Genādijs Bogdanovs

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle-ģitāras spēle audzēkņu valsts konkursa 2.kārta

III vieta

Sofija Ivahnova

4.klase

Diāna Ulase

Kristīne Vaičus-Līgotne

14. Jan Vychytil starptautiskais čellistu konkurss Prāgā

II vieta

Tomass Mandelis

3.klase

Haralds Grīntāls

Inga Bāliņa

Starptautiskais konkurss – festivāls “Baltijas pērles”

A grupa

Atzinība

Mārtiņš Markuss Lipskis

1.klase

Haralds Grīntāls

Inga Bāliņa

Starptautiskais konkurss – festivāls “Baltijas pērles”

B grupa

III vieta

Roberts Grīnbergs

1.klase

Mārcis Miķelsons

Anna Oniščenko

Starptautiskais konkurss – festivāls “Baltijas pērles”

A grupa

III vieta

Valters Marts Kļaviņš

Mārcis Miķelsons

Anna Oniščenko

Starptautiskais konkurss – festivāls “Baltijas pērles”

A grupa

II vieta

 

Mārcis Sladkevičs

4.klase

 

Mārcis Miķelsons

Anna Oniščenko

Starptautiskais konkurss – festivāls “Baltijas pērles”

A grupa

I vieta

Kamila Alieva

3.klase

Larisa Zake

8.starptautiskais pianistu konkurss “Jaunais virtuozs”

A grupa

III vieta

Krišjānis Liepiņš

5.klase

Jekaterina Romaņenko

I Lielvārdes starptautiskais konkurss vispārējās klavierēs

Atzinība

Lote Terēze Lesiņa

4.klase

Vija Grīntāle

I Lielvārdes starptautiskais konkurss vispārējās klavierēs

Atzinība

Aleksejs Oglobļins

4.klase

Gaļina Siņicina

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Taustiņinstrumentu spēle-akordeona spēle audzēkņu valsts konkursa Fināls

I vieta

 

Marta Zariņa

1.klase

Haralds Grīntāls

Inga Bāliņa

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2020”

Atzinība

Uga Loža

5.klase

Haralds Grīntāls

Inga Bāliņa

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2020”

Atzinība

Tomass Mandelis

3.klase

Haralds Grīntāls

Inga Bāliņa

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2020”

III vieta

Mārtiņš Markuss Lipskis

1.klase

Haralds Grīntāls

Inga Bāliņa

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2020”

II vieta

Rūta Celmiņa

7.klase

 

Iveta Lāriņa

Jekaterina Zaļuma

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2020”

II vieta

Lote Terēze Lesiņa

4.klase

 

Iveta Lāriņa

Jekaterina Zaļuma

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2020”

II vieta

Samanta Bula

1.klase

Marta Markeviča

Anna Oniščenko

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Wind Stars 2020

II vieta

Adelīna Lore

4.klase

 

Marta Markeviča

Anna Oniščenko

 

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Wind Stars 2020

II vieta

Mare Martinova

4.klase

Marta Markeviča

Anna Oniščenko

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Wind Stars 2020

II vieta

Marta Ceriņa

7.klase

 

Marta Markeviča

Anna Oniščenko

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Wind Stars 2020”

I vieta

Ģirts Grigorjevs

7.klase

 

Ieva Sloka

Ieva Sloka

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Wind Stars 2020”

I vieta