Sveicam pūšaminstrumentu spēles audzēkņus – Naujene WIND 2017 laureātus

23.februārī Daugavpils Universitāti pieskandināja jaunie pūtēji gan no Latvijas, gan arī no Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas un Krievijas - notika Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss "Naujene WIND 2017". Juglas Mūzikas skolu pārstāvēja flautas spēles audzēknes Mare Martinova, Kate Brikmane-Buklovska un Paula Zvaigzne, trompetes spēles audzēkne Sofija Nozdračova un trombona spēles audzēknis Lauris Stanke.

Konkursā Mare, Kate, Sofija un Lauris ieguva II vietu, bet Paula - III vietu. Paldies audzēkņiem par veiksmīgo uzstāšanos, skolotājiem Martai Markevičai, Baibai Sējānei un Haraldam Grīntālam, kā arī koncertmeistarēm Annai Brokānei un Ingai Bāliņai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!