Aicinām uz koncertiem decembrī

Kā ik katru gadu, tuvojoties Ziemassvētkiem, mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi klausītājus iepriecina ar koncertiem.

Trešdien, 6.decembrī, plkst.18.30,  visus aicinām uz ansambļu koncertu - uzstāsies flautistu un vijolnieku, čellistu un akordeonistu ansambļi, koris un koklētāju ansamblis "Zeltskariņi".

Savukārt nedēļas nogalē,  9.decembrī,  uz savu audzēkņu koncertu plkst.16.00 ielūdz skolotāji Baiba Sējāne un Ivo Cielavs, bet plkst.18.45. - metālpūšaminstrumentu spēles skolotājs Haralds Grīntāls.

Svētdien, 10.decembrī, plkst.11.00, koncertēs flautas spēles skolotājas Martas Markevičas audzēkņi, bet plkst.18.30 Lielo zāli pieskandinās Juglas Mūzikas skolas pūtēju orķestris un Kultūras pils "Ziemeļblāzma" pūtēju orķestris "Fanfara".

Lai gaišs, skanīgs un priecīgs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!