Sveicam Valsts Konkursa stīgu instrumentu spēlē finālistus!

Sveicam Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas kopas Stīgu instrumentu spēle (vijole, alts, čells, kontrabass) audzēķnu Valsts konkursa Juglas mūzikas skolas finālistus ar panākumiem!
 
5. vijoles spēles klases audzēkne Debora Ansone II grupa
III VIETA
 
6. vijoles spēles klases audzēkne Elīza Anna Valtere III grupa
II VIETA
 
5. čella spēles klases audzēkne Annija Skrule II grupa
II VIETA
 
6. čella spēles klases audzēkne Renāte Andija Svenne III grupa
III VIETA
 
Paldies skolotājiem Inārai Cimermanei, Kārlim Bulavam, Diānai Ulasei un Dzidrai Lizetei Zembergai, kā arī koncertmeistarēm Jekaterinai Zaļumai, Annai Brokānei un Svetlanai Buhai par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā konkursam!