SVEICAM VALSTS KONKURSA PŪŠAMINSTRUMENTU SPĒLĒ LAUREĀTUS

Janvārī Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā notika Latvijas profesionālās ievirzes izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle  un Sitaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa II kārta. Godalgotas vietas saņēma 13 Juglas Mūzikas skolas audzēkņi, bet uz finālu tika izvirzīti 8 audzēkņi!

Sveicam mūsu skolas pūšaminstrumentu spēles audzēkņus - Valsts konkursa Fināla laureātus - Loti Terēzi Lesiņu ar iegūto II vietu, Patriku Paulu Sarkanu ar iegūto III vietu, Valteru Martu Kļaviņu - ar II vietu, Mārci Sladkeviču un Kirillu Bobkovu - ar III vietu, Enriko Korvisonu-Rohasu ar iegūto II vietu.

Liels paldies skolotājiem Ivetai Lāriņai, Ivo Cielavam, Ievai Slokai un Mārcim Miķelsonam, kā arī koncertmeistarēm Jekaterinai Zaļumai, Kristīnei Vaičus-Līgotnei un Annai Brokānei par ieguldīto darbu!