PŪTĒJU ORĶESTRU KONCERTS

Svētdien, 24.februārī plkst. 18.30. klausītājus muzikālā ceļojumā aicina Juglas Mūzikas skolas pūtēju orķestris un Kultūras pils “Ziemeļblāzma” pūtēju orķestris “Fanfara”.  

Orķestris  “Fanfara” šogad svin savu 20. dzimšanas dienu un, kā ik gadu, piedalās Latvijas pūtēju orķestru un Starptautiskajā pūtēju orķestru konkursā “Baltic open”.  Koncertā izskanēs skaņdarbi, kas tiks atskaņoti konkursā.

Savukārt Juglas Mūzikas skolas pūtēju orķestris pirmo reizi iesaistījies starptautiskā projektā, kas aptver trīs valstis – Latviju, Lietuvu un Vāciju.

Gatavojoties visu trīs valstu mūzikas skolu (Juglas Mūzikas skolas, Klaipēdas Mūzikas skolas un Rīgenes mūzikas skolas) un orķestra “Fanfara” koncertam Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, kas izskanēs 15.aprīlī, svētdien klausītājiem tiks nodota vērtēšanai daļa no kopkoncerta programmas.

Orķestru mūziķi un diriģents Mārcis Miķelsons aicina visus uz koncertu!